Cumartesi , Ocak 19 2019
Anasayfa / Ankara / Ankara'da en iyi ortaokullar araştırması / Nallıhan mı oturuyorsunuz? Nallıhan en iyi ortaokul hangisi? Anket
nallihan-mi-oturuyorsunuz-nallihan-en-iyi-ortaokul-hangisi-anket
Nallıhan'da en iyi ortaokullar araştırması- ANKET

Nallıhan mı oturuyorsunuz? Nallıhan en iyi ortaokul hangisi? Anket

Nallıhan mı oturuyorsunuz? Nallıhan en iyi ortaokul hangisi? Bu sorunun cevabını bulmak isteyen pek çok veli olduğunu biliyorsunuz. Eminim siz de zamanında çocuğunuzun Nallıhan bulunan en iyi devlet ortaokulunda eğitim almasını istemişsinizdir. Şayet bildiğiniz okul, hatta kaliteli eğitim veren öğretmen gibi önerilerinizi sitemizde görmek isteyen binlerce ziyaretçi, sizin bilgi içeren yorumlarınız ya da bu sitede yapılan araştırma anketlerinin sonuçları ile “kaliteli eğitim veren devlet ortaokullarına” ulaşması kolaylaşacaktır. Yorum yazmanız için sitemize üye olmanıza gerek yoktur. Ankete katılmak için de hiçbir üyelik gerekmemektedir. Amacımız Nallıhan bulunan en iyi ortaokullar hakkında bilgi paylaşımı yapmak, en iyi okulları arayan velilere yardımcı olmaktır. Bu amaca ulaşmak için sizlerin yardımına ihtiyacımız var. Bildiğiniz gibi on binlerce ortaokul var. Bu ortaokullardan hangisinin en iyi eğitim verdiği göreceli olarak değişir. Pek çok etken kaliteye etki edebiliyor. Örneğin öğretmen ve idaredeki değişim bile okul kalitesini etkileyebiliyor. Ancak yine de bazı sabit değişkenler de var. Örneğin okulun bulunduğu çevre, okulun güvenliği, okulun fiziki imkanları ve teknolojik imkanları, okulların TEOG başarı sıralaması gibi. Sizler de bir okulun ne kadar iyi olduğuna bu açılardan bakarak karar verebilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sizlere Nallıhan bulunan en iyi ortaokullar anketini sunmak istiyorum. Nallıhan bulunan en iyi ortaokullar ile ilgili anketi linkten tıkayarak açılan ekranda ya da aşağıdaki pencereden tıklayarak ankette oy kullanabilirsiniz.

 

Önemli Notlar:

Anket oylaması sonunda, anket sonuçlarını görebileceksiniz.

Anket çalışmasının telif hakkı iyiokullar.com ve kaliteliokullar.com’a aittir. Açık kaynak göstermek şartıyla, anket sonuçlarını diğer siteler kullanabilir.

Anket sonuçları her yılın Temmuz ayında değerlendirilecek ve her ilçe için seçilen en iyi okula kaliteliokullar.com sitesinde bir tanıtım sayfası hazırlanacaktır. Ayrıca seçilen ortaokula verdiği kaliteli eğitimden dolayı bir tebrik maili gönderilecektir.

Nallıhan bulunan en iyi ortaokullar anketine ulaşmak ve ankete katılmak için tıklayınız.

Nallıhan bulunan en iyi ortaokullar anketinin sonuçlarını görmek için tıklayınız.

 

Nallıhan bulunan ortaokullar listesi

Kurum Adı Adres Telefon Fax
HÜSAMETTİN DEĞİRMENCİ ORTAOKULU ÇAYIRHAN MAH. FATİH CAD. NO: 74 İÇ KAPI NO: 1 NALLIHAN / ANKARA (312) 796 02 89 (312) 796 17 48
SAKARYA ORTAOKULU ALİAĞA MAH. İSTANBUL CAD. NO: 10 İÇ KAPI NO: 10/A NALLIHAN / ANKARA (312) 785 10 31 (312) 785 51 08
TAPDUK EMRE İMAM HATİP ORTAOKULU ALİAĞA MAH. OLUKBAŞI SK. NO: 4 NALLIHAN / ANKARA (312) 785 58 57
TUĞRULBEY ORTAOKULU 100.YIL MAH. HAN SK. NO: 2 NALLIHAN / ANKARA (312) 785 27 88 (312) 785 59 66

ARAŞTIRMAYA KATILDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

 

 

Hakkında iyiokullar

Tekrar kontrol ediniz

sereflikochisar-mi-oturuyorsunuz-sereflikochisar-en-iyi-ortaokul-hangisi

Şereflikoçhisar mı oturuyorsunuz? Şereflikoçhisar en iyi ortaokul hangisi?

Şereflikoçhisar mı oturuyorsunuz? Şereflikoçhisar en iyi ortaokul hangisi? Bu sorunun cevabını bulmak isteyen pek çok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super