Pazartesi , Şubat 18 2019
Anasayfa / İstanbul / İstanbul Adalar’da en iyi ortaokul hangisi?
adalarda-en-iyi-ortaokul-hangisi
adalarda-en-iyi-ortaokul-hangisi

İstanbul Adalar’da en iyi ortaokul hangisi?

İstanbul Adalar’da en iyi ortaokul hangisi? Sürekli güncel anket” isimli çalışmamızda siz değerli veli, öğrenci ve öğretmenlere Adalar’daki iyi ve kaliteli olan ilkokullar hakkında az da olsa bilgi vermeyi amaçlıyoruz. cevaplamayı hedeflediğimiz sorular şunlardır: Adalar’da en iyi ilkokullar hangileri?, Adalar’da en iyi ilkokul hangisi?, Adalar’da hangi ilkokulu tavsiye ediyorsunuz?, Adalar’da en iyi devlet ilkokulu hangisi?, Adalar’da en başarılı ilkokulu hangisi?, Adalar’da ilkokulların başarı sıralaması nasıl? Aşağıda yer alan anket linkimizi tıklayarak ya da doğrudan bu sayfadan ankete katılarak oy verebilirsiniz.

Anket sonuçlarına, dilerseniz oy verdikten sonra bakabilirsiniz ya da harici olarak aşağıda yer alan linkten anket sonucunu görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul Adalar’da en iyi ilkokullar araştırmasına katılmak için tıklayınız. Ya da aşağıdaki pencereden oy kullanabilirsiniz. Oy vereceğiniz okulu seçtikten sonra “Gönder” tuşuna basınız.

“Adalar’da en iyi ilkokullar hangisi?” araştırmasının anket sonuçlarını görüntülemek için tıklayınız.

Hakkında iyiokullar

Tekrar kontrol ediniz

İSTANBUL ZEYTİNBURNU’NDA EN İYİ ORTAOKUL HANGİSİ? Araştırıyoruz

“İstanbul Zeytinburnu’nda en iyi ortaokul hangisi? Sürekli güncel anket” isimli çalışmamızda siz değerli veli, öğrenci …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super